Abstrakcyjny obraz mapy świata

79,00 zł

Abstrakcyjny obraz mapy świata: idealny do minimalistycznego mieszkania

Podoba Ci się minimalizm i chciałbyś urządzić mieszkanie właśnie w tym stylu wnętrzarskim? O ile wybór odpowiednich mebli wydaje się prosty, to kwestia dodatków i akcesoriów musi być odpowiednio przemyślana. Planując aranżację mieszkania w tym stylu, warto wziąć pod uwagę liczbę dodatków, które będą jedynie zdobić mieszkanie. W stylu minimalistycznym jest ich stosunkowo niewiele, ponieważ domownicy stawiają jedynie na użyteczność przedmiotów. Warto więc postawić na jeden obraz, który dopełni aranżację, nie obciążając jej. Abstrakcyjny obraz mapa świata może być tutaj strzałem w dziesiątkę!

Jasne i praktyczne mieszkanie. Tu sprawdzi się abstrakcyjny obraz mapy świata

We wnętrzach minimalistycznych dominują dwa kolory: biel i czerń. Do wnętrz o kolorystyce achromatycznej doskonale pasują abstrakcyjne obrazy w tej samej tonacji barw. Dlatego mapa obraz doskonale współgra z wnętrzem, nie odwracając od niego uwagi, a jedynie je dopełniając, tworząc przy tym spójną całość.

Z czego to jest zrobione?

  • Płótno Canvas jest to lniany materiał imitujący stosowane przez artystów malarskie płótno. Obrazy mają błyszczące wykończenie i charakteryzują się wysoką trwałością i nasyconymi kolorami.
  • Drewniana rama: wydruk naciągany jest na prawdziwą drewnianą ramę systemem naciągu płótna.
  • Uchwyt dzięki któremu w łatwy sposób można powiesić na ścianie.
Więcej informacji
Dostępność 3-7 dni roboczych