Obraz mapy świata - ekspresjonizm

79,00 zł

Obraz mapa świata to idealny dodatek do mieszkania podróżnika

Twoim marzeniem jest podróżowanie? W takim razie powinieneś urządzić swoje mieszkanie w taki sposób, aby codziennie motywowało Cię do planowania kolejnych wycieczek i wypraw. Aranżacja powinna zostać przeprowadzona tak, abyś codziennie dostawał od swojego mieszkania zastrzyk pozytywnej energii i siły do działania. W domu miłośnika podróży doskonale sprawdzą się dodatki i akcesoria właśnie z tym motywem. Dlatego szukając odpowiedniego płótna, powinieneś rozważyć obraz mapa świata, który dzięki żywym kolorom przywołuje dużo pozytywnych emocji.

Obraz mapy? Idealna ozdoba do wnętrza marynistycznego

Planujesz urządzić mieszkanie w odcieniach bieli i błękitu? W takim razie świetnym podróżniczym dodatkiem do aranżacji może być mapa świata obraz. Ta dzięki użytym kolorom doskonale pasuje do marynistycznego wnętrza, a tematyka obrazu przywołuje na myśl dalekie, morskie podróże. Jeżeli szukasz dodatków do mieszkania właśnie w tym stylu wnętrzarskim, obraz mapa świata może okazać się strzałem w dziesiątkę!

Z czego to jest zrobione?

  • Płótno Canvas jest to lniany materiał imitujący stosowane przez artystów malarskie płótno. Obrazy mają błyszczące wykończenie i charakteryzują się wysoką trwałością i nasyconymi kolorami.
  • Drewniana rama: wydruk naciągany jest na prawdziwą drewnianą ramę systemem naciągu płótna.
  • Uchwyt dzięki któremu w łatwy sposób można powiesić na ścianie.
Więcej informacji
Dostępność 24h